Форум інформатиків України

Ласкаво просимо до Форуму інформатиків України. Зараз форум у стадії заповнення але ми працюємо над цим. Якщо ви бажаєте взяти участь у цьому, прошу Вас зареєструватися на сайті.

Які електронні журнали використовуєте? Які переваги і недоліки цих систем?

Зайти з під адміна/профіль/безпека та вхід внести необхідні зміни
 
Зайти з під адміна/профіль/безпека та вхід внести необхідні зміни
Це зрозуміло. Ви не відповіли, чому моя особиста пошта, яка використовується у мене як адміна, гірша за прив'язану по ID, як Ви сказали, до шкільної пошти?
 
А чи є там які журнали де записуються авторизації і час? Є підозра що це хтось робить, може не спеціально але робить. Вам потрібно все ж сісти і розібратися з правами доступу, що б під адміном ніхто не входив крім адміна і то по потребі. Решта мали права рівно ті які їм потрібні і не більше. Наприклад щоб пользвоатель не міг міняти пароль собі. А тільки Адмін міг це робити. І відстежити хто адміном заходить. В результаті скоротити коло підозрюваних.

Пароль адміна - то святе. Нікому ні з відділу ні з школи, навіть директору він не потрібен. Це 1 закон кібербезпеки. В іншому випадку це може закінчитись знищенням журналів. Якщо хтось з кермувальників цього не розуміє, то нехай бере на себе відповідальність та обов'язки адміна. У директора та завуча в НЗ достатньо прав. Їм адмін не потрібен. Що стосується совкового бажання інших керманичів, то якщо вони мають на те право, то в кращому випадку pdf для них досить.
Тому кроки:
1. Встановити доступ до електронної пошти адміна тільки адміну( бо через скидання пароля можна його змінити). Оскільки id акаунту визначається через електронну пошту школи, а іноді доступ до неї може мати багато людей, то це може бути проблемою. Хоча якщо дирекція зацікавлена то й тут можна знайти вихід.
2. Змінити пароль адміна.
3. Послати подалі всіх бажаючих мати пароль.
Справді хороша підказка з поштою, бо пароль і логін створили куратори відділу освіти для входу на сайт ppk.isuo .org , і тоді ж закрився мій адмін , який я створила коли реєструвала школу на НЗ, тепер заходжу як адмін на обидва сайти під тим логіном і паролем , який дали з відділу і там справді прив'язана шкільна скринька
 
Логів авторизації ми бачити не можемо. Заборонити користувачам змінювати свій пароль ми не можемо. Та й для чого ця заборона? В системі має бути в ідеалі один адміністратор, якщо їх більше, то звідси і всі проблеми.
А як дізнатись ? І закрити права доступу
 
Можу рекомендувати електронний журнал Smart School. Надає безліч можливостей: зручний журнал, вбудований калькулятор середнього балу, друк журналу відповідно до вимог МОН, автоматичне формування звітів, журнал гуртків, тестування та багато інших функцій. Має мобільний додаток та чудову технічну підтримку.
 
Можу рекомендувати електронний журнал Smart School. Надає безліч можливостей: зручний журнал, вбудований калькулятор середнього балу, друк журналу відповідно до вимог МОН, автоматичне формування звітів, журнал гуртків, тестування та багато інших функцій. Має мобільний додаток та чудову технічну підтримку.
Smart School Адреса сайту можете підказати?
 
Це все послуги, тобто. SaaS, а є продукти, що відчужуються, що б можна було незалежно встановити на своє обладнання?
 
Не зрозумів. Чому моя пошта може бути причиною якихось неполадок? Чим вона гірша за шкільну, доступ до якої мають директор, завучі, секретар?
Ваша якраз мало ймовірно. А от шкільна, до якої мають доступ інші - так.
 
Вжн декілька років Єдина школа. Не без багів. Але вони скрізь :)
 
Зверху