Форум інформатиків України

Ласкаво просимо до Форуму інформатиків України. Зараз форум у стадії заповнення але ми працюємо над цим. Якщо ви бажаєте взяти участь у цьому, прошу Вас зареєструватися на сайті.

Які електронні журнали використовуєте? Які переваги і недоліки цих систем?

volodschool2

New member
Другий рік в школі використовуємо NZ. Були спроби розібратись із HUMAN, не пішло. Вивчали і Eddy, більшість вчителів не погодилась на перехід, бо і NZ всіх влаштовує.
 
НЗ, другий рік використовуємо. До цього був Атомс..
Більше бажання переходити в адміністрації на нову платформу немає, бо це всіх заново вчити ( а вчителі щось не дуже це люблять :(
 
Також NZ використовуємо. Паперовий паралельно не ведемо. Дуже зручно. Та в них часті DDoS атаки і це напрягає. Недавно кілька днів підряд платформа дуже сильно тормозила. Але, незважаючи на недоліки, система інегрована з AIKOM, ISUO, тому зручно нею користуватись.
 
Згоден щодо консервативності учителів. Та й для адміністратора зайве навантаження. Але НЗ "заточені" тільки під журнали, хотілось би мати єдину систему журналів і дистанційного навчання. Це не погано оргінізовано в Eddy, ми перед початком цього навчального року хотіли переходити. Весною, в кінці минулого навчального року, предстаник Eddy дуже активно рекламував систему і організовував зустрічі в школах ТГ. На моє запитання про синхронізацію бази даних учителів та учнів із КУРС-школа відповів, що до нового навчального року реалізуюють. Але, мабуть, щось пішло не так. Займатися пересиланням списків їх менеджерам, а потім просити внести при потребі зміни, якось не камільфо. Тому продовжили користуватись НЗ.
 
Нові знання, раніше пробували Єдину школу, але не зрослося
 
Smart-School - максимально зручний журнал, купа спрощення роботи для класного керівника за рахунок автоматичного формування звітів, мобільний додаток, вбудована система тестування та сайт школи. По кількості функцій та зручності дуже добре все організовано. І що головне - бездоганна технічна підтримка.
 
Колеги, допожіть, в НЗ періодично скидаються вчителям паролі, у чому причина, я як адмін заходжу, а їм треба змінювати
 
Колеги, допожіть, в НЗ періодично скидаються вчителям паролі, у чому причина,
Самостійно паролі скинутись не можуть. Їх може скинути користувач з правами адміна, або той, хто зайде у встановлену на комп'ютері програму з правами адміна, а потім перейде з програми на сайт Нові знання. Розберіться з правами доступу і все буде гаразд.
я як адмін заходжу, а їм треба змінювати
Нічого не зрозуміло.... уточніть питання.
 
2 рік NZ. Нормально, якщо не відкладати на кінець семестру. В кінці попереднього захотілось в о кудись потратити кілька пачок паперу. Потратили. Для подальшого нормального друку ТЕМУ краще не розписувати.
 
Колеги, допожіть, в НЗ періодично скидаються вчителям паролі, у чому причина, я як адмін заходжу, а їм треба змінювати
Паролі самі по собі не можуть "скидатися". Тут явно людський фактор. Навіть адмін при редагуванні користувача може обрати "згенерувати новий пароль і відправити на e-mail" і тоді паролі надсилаютьсяя на пошту. Хіба що хтось навмисне натискує "Перестворити паролі", тільки тоді в нього генерується pdf-файл із новими паролями обраних користувачів. В такому випадку зайдіть в свій профіль адміна і змініть свій пароль. Я своїх привчив самостійно відновлювати пароль, якщо забувають. Кожен учитель і учень при першому вході в систему вказав свою ел. адресу, от туди і надходить новий пароль, достатньо на НЗ натиснути "Забув пароль"
 
Паролі самі по собі не можуть "скидатися". Тут явно людський фактор. Навіть адмін при редагуванні користувача може обрати "згенерувати новий пароль і відправити на e-mail" і тоді паролі надсилаютьсяя на пошту. Хіба що хтось навмисне натискує "Перестворити паролі", тільки тоді в нього генерується pdf-файл із новими паролями обраних користувачів. В такому випадку зайдіть в свій профіль адміна і змініть свій пароль. Я своїх привчив самостійно відновлювати пароль, якщо забувають. Кожен учитель і учень при першому вході в систему вказав свою ел. адресу, от туди і надходить новий пароль, достатньо на НЗ натиснути "Забув парол

Самостійно паролі скинутись не можуть. Їх може скинути користувач з правами адміна, або той, хто зайде у встановлену на комп'ютері програму з правами адміна, а потім перейде з програми на сайт Нові знання. Розберіться з правами доступу і все буде гаразд.

Нічого не зрозуміло.... уточніть питання.
Я з правами адміністратора заходжу на nz, генерую паролі, проходить тиждень , я заходжу у вчителів написано неправильне ім'я і я змушена генерувати кожному, або тепер генерують і кидають на скриньку , це почалося після того як куратор відділу освіти створив нового адміна, щоб заходити на курси, на електронну реєстрацію , бо під тим же паролем заходжу на ppk .isuo.org
 
Паролі самі по собі не можуть "скидатися". Тут явно людський фактор. Навіть адмін при редагуванні користувача може обрати "згенерувати новий пароль і відправити на e-mail" і тоді паролі надсилаютьсяя на пошту. Хіба що хтось навмисне натискує "Перестворити паролі", тільки тоді в нього генерується pdf-файл із новими паролями обраних користувачів. В такому випадку зайдіть в свій профіль адміна і змініть свій пароль. Я своїх привчив самостійно відновлювати пароль, якщо забувають. Кожен учитель і учень при першому вході в систему вказав свою ел. адресу, от туди і надходить новий пароль, достатньо на НЗ натиснути "Забув пароль"
Я теж вже так привчила, але мусять змінювати кожен тиждень, не можу знайти причину таких збоїв, рік працювали на адміні , я зареєструвала школу на НЗ , потім у відділі освіти створили для директорки вхід на сайт курсів і цей логін і пароль підходить і для адміна нз, я за попереднім не змогла вже зайти, у вчителів змінились всі логіни, а тепер живем на цьому адміні, то таке твориться з паролями
 
Не розумію, яким боком тут приклеївся відділ освіти? У них є акаунт адміністратора вашої школи? Як вони його отримали? Яке право вони мают копатися у ваших журналах?
 
А чи є там які журнали де записуються авторизації і час? Є підозра що це хтось робить, може не спеціально але робить. Вам потрібно все ж сісти і розібратися з правами доступу, що б під адміном ніхто не входив крім адміна і то по потребі. Решта мали права рівно ті які їм потрібні і не більше. Наприклад щоб пользвоатель не міг міняти пароль собі. А тільки Адмін міг це робити. І відстежити хто адміном заходить. В результаті скоротити коло підозрюваних.
 
А чи є там які журнали де записуються авторизації і час? Є підозра що це хтось робить, може не спеціально але робить. Вам потрібно все ж сісти і розібратися з правами доступу, що б під адміном ніхто не входив крім адміна і то по потребі. Решта мали права рівно ті які їм потрібні і не більше. Наприклад щоб пользвоатель не міг міняти пароль собі. А тільки Адмін міг це робити. І відстежити хто адміном заходить. В результаті скоротити коло підозрюваних.
Логів авторизації ми бачити не можемо. Заборонити користувачам змінювати свій пароль ми не можемо. Та й для чого ця заборона? В системі має бути в ідеалі один адміністратор, якщо їх більше, то звідси і всі проблеми.
 
Я з правами адміністратора заходжу на nz, генерую паролі, проходить тиждень , я заходжу у вчителів написано неправильне ім'я і я змушена генерувати кожному, або тепер генерують і кидають на скриньку , це почалося після того як куратор відділу освіти створив нового адміна, щоб заходити на курси, на електронну реєстрацію , бо під тим же паролем заходжу на ppk .isuo.org
Пароль адміна - то святе. Нікому ні з відділу ні з школи, навіть директору він не потрібен. Це 1 закон кібербезпеки. В іншому випадку це може закінчитись знищенням журналів. Якщо хтось з кермувальників цього не розуміє, то нехай бере на себе відповідальність та обов'язки адміна. У директора та завуча в НЗ достатньо прав. Їм адмін не потрібен. Що стосується совкового бажання інших керманичів, то якщо вони мають на те право, то в кращому випадку pdf для них досить.
Тому кроки:
1. Встановити доступ до електронної пошти адміна тільки адміну( бо через скидання пароля можна його змінити). Оскільки id акаунту визначається через електронну пошту школи, а іноді доступ до неї може мати багато людей, то це може бути проблемою. Хоча якщо дирекція зацікавлена то й тут можна знайти вихід.
2. Змінити пароль адміна.
3. Послати подалі всіх бажаючих мати пароль.
 
Пароль адміна - то святе. Нікому ні з відділу ні з школи, навіть директору він не потрібен. Це 1 закон кібербезпеки. В іншому випадку це може закінчитись знищенням журналів. Якщо хтось з кермувальників цього не розуміє, то нехай бере на себе відповідальність та обов'язки адміна. У директора та завуча в НЗ достатньо прав. Їм адмін не потрібен. Що стосується совкового бажання інших керманичів, то якщо вони мають на те право, то в кращому випадку pdf для них досить.
Тому кроки:
1. Встановити доступ до електронної пошти адміна тільки адміну( бо через скидання пароля можна його змінити). Оскільки id акаунту визначається через електронну пошту школи, а іноді доступ до неї може мати багато людей, то це може бути проблемою. Хоча якщо дирекція зацікавлена то й тут можна знайти вихід.
2. Змінити пароль адміна.
3. Послати подалі всіх бажаючих мати пароль.
З усим цим погоджуюсь, от тільки щодо пошти адміна не зовсім так. Я адмініструю і у мене своя особиста електронка, яку я вказав при реєстрації на НЗ. Окрім мене ніхто туди не зайде.
 
З усим цим погоджуюсь, от тільки щодо пошти адміна не зовсім так. Я адмініструю і у мене своя особиста електронка, яку я вказав при реєстрації на НЗ. Окрім мене ніхто туди не зайде.
Ота пошта якраз і може бути однією з причин.
 
Зверху