Форум інформатиків України

Ласкаво просимо до Форуму інформатиків України. Зараз форум у стадії заповнення але ми працюємо над цим. Якщо ви бажаєте взяти участь у цьому, прошу Вас зареєструватися на сайті.

Хто як організовує дистанційне навчання?

CristinaN

New member
у нас частина в вайбере , а частина в Зумі. Дуже складно це все. Бачила що мудл ставлять
 
Про всяк випадок ще є Microsoft Education та онлайн офіс по ліцензії А1
 
Доречі вдалося налаштувати єдиний вхід SSO в Google Workspace та Microsoft Education. Давно не заглядав чи ще працює. Робив по цій інструкції, можливо комусь знадобиться - мало що розумів, але вийшло:
Інструкція
 
Вітаю. Журнали - з самого початку Нові знання. Звикли, нікуди не плануємо переходити.
У 2019 до карантинів від грипу піднімав МУДЛ, вчителі не захотіли розбиратися. У 2020 сиділи на Класрумі від Гугла кожен вчитель на своєму акаунті, вже під кінець навчального року зареєстрував заклад у Google Workspace. За літо відбулася реорганізація навчальних закладів і нас у примусово-добровільному порядку доєднали до Microsoft 365. При чому відділ освіти на один акаунт підключив усі ЗДО, ЗЗСО, ЗПО. Зараз працюємо у єдиній організації, де 52 навчальних заклади. Викладання здійснюємо у Microsoft Teams, оцінки ставимо у НЗ.
 
Вітаю! В нас в ліцеї взагалі біда. Розклад кожен день у воді пишеться і завуч сам вирішує які уроки синхронні, які ні. Основна робота в вайбері, бо дітям лінь перейти в Google Classroom. Ніяких електронних журналів, ходимо пишемо паперові. Це якийсь жах. Вчителів 80% з совка, а решта просто нічого не хочуть мінять. Відділ освіти просто рекомендують вже 3 роки перейти на нз.юа. Але марно. Я хочу розвиватись і йти в ногу з часом, але не можу. Що робити?(
 
Ніхто не любить зміни. Ніхто не хоче брати відповідальність і що або робити. Основне правило "працює не чіпай". Я коли то почав впроваджувати в одній конторі облік на ПК, Це було років 10 або 12 тому. Коли там була друкарська машинка. Це був треш. Всі тільки лаялися, мовляв ми звикли ... навіщо. Потім через рік, сказали" як ми без цього працювали", потім потрібно було їм вести базу клієнтів і роздруковувати чеки та інше. Кожен місяць рутина. Все впровадили на 1С і на сервері. Тоді плювалися довго. Потім коли ковід почався і вони змогли віддалено підключитися з дому до сервера, робити бухгалтерську роботу або що потрібно взяти і роздрукувати. Тоді тільки оцінили суть технології. І далі вже коли я почав їм говорити а давайте згадаємо. скільки витрачали часу коли людина приходить і запитує є у нього борги по оплаті. Як ви піднімали журнали вручну написані і лінійкою шукали. А зараз? 10 секунд і все на екрані. Пошук, вибірка. І всі задоволені.
 
На даний момент вчимося офлайн. Для онлайн - власна платформа з 2019 року. Пройшла випробування і ковідом, і безпековими онлайнами. За кілька років виросла від сайту для тестів та інтерактивних кросвордів до платформи з онлайн уроками та багатьма іншими функціями. Принцип побудови - класно урочна. Авторизація - логін-пароль учня чи вчителя. В будь який модуль можна перейти за допомогою натискання 2-3 кліків мишки. На даний момент її використовуємо як платформу для тестів(база), обміном додаткових завдань і в будь який момент можемо перейти на дистанційне. 99% учнів мають доступ до інтернету.
ps. Якщо комусь буде цікаво щось про bigbluebutton, з радістю допоможу.
 
Ніхто не любить зміни. Ніхто не хоче брати відповідальність і що або робити. Основне правило "працює не чіпай". Я коли то почав впроваджувати в одній конторі облік на ПК, Це було років 10 або 12 тому. Коли там була друкарська машинка. Це був треш. Всі тільки лаялися, мовляв ми звикли ... навіщо. Потім через рік, сказали" як ми без цього працювали", потім потрібно було їм вести базу клієнтів і роздруковувати чеки та інше. Кожен місяць рутина. Все впровадили на 1С і на сервері. Тоді плювалися довго. Потім коли ковід почався і вони змогли віддалено підключитися з дому до сервера, робити бухгалтерську роботу або що потрібно взяти і роздрукувати. Тоді тільки оцінили суть технології. І далі вже коли я почав їм говорити а давайте згадаємо. скільки витрачали часу коли людина приходить і запитує є у нього борги по оплаті. Як ви піднімали журнали вручну написані і лінійкою шукали. А зараз? 10 секунд і все на екрані. Пошук, вибірка. І всі задоволені.
На жаль більшість людей - це консерватори. Теж через таке пройшов. Але повезло тим, що у нас директори з чуйкою. Тому підтримували і підтримують новинки. А ще дозволяє матеріальна база. І що цікаво що корона і онлайн (у нас всі уроки проходили онлайн) зробили свою справу. Навіть пенсіонерам довелось з технікою працювати, і тепер продовжують.
 
На даний момент вчимося офлайн. Для онлайн - власна платформа з 2019 року. Пройшла випробування і ковідом, і безпековими онлайнами. За кілька років виросла від сайту для тестів та інтерактивних кросвордів до платформи з онлайн уроками та багатьма іншими функціями. Принцип побудови - класно урочна. Авторизація - логін-пароль учня чи вчителя. В будь який модуль можна перейти за допомогою натискання 2-3 кліків мишки. На даний момент її використовуємо як платформу для тестів(база), обміном додаткових завдань і в будь який момент можемо перейти на дистанційне. 99% учнів мають доступ до інтернету.
ps. Якщо комусь буде цікаво щось про bigbluebutton, з радістю допоможу.
У Вас власний сервер, чи все це можна закрутити на хостингу? Пробіг очима по офсайту і зрозумів, що потрібен виділений сервер з Убунту. У нас такого немає і не скоро буде.
 
Платформа на хостингу. Достатньо 2гб. + Окремий сервер для онлайн уроків - 25гб без запису - 100 учнів.
 
Там не бунту. Своя набагато простіша ну можливо деяких функцій не достатньо. Але основні є.
 
Головне що має роль це те, що це безкоштовно. Якби ці сервіси просили гроші, то думали б щось своє.
 
Головне що має роль це те, що це безкоштовно. Якби ці сервіси просили гроші, то думали б щось своє.
Висіли б на гуглі або ще б десь. В 2019 це було не реально. Зуми та їм подібні добряче підвисали, міт теж зі своїми ньюансами. Для шкіл взагалі щось серйозного було одиниці. Та й зараз у розробників на першому плані виші.
 
З початком дистанційки я витратила певну купу часу, підключила заклад до Microsoft Education по ліцензії А1. Виручає до сьогодняшнього дня. Зручно. Перший рік так, довелося всіх вчити. Зараз уже моя допомога мінімальна :)
 
Використовуючи такі платформи, як Zoom, Google Meet або Microsoft Education. Доволі зручно.
 
Зверху