Форум інформатиків України

Ласкаво просимо до Форуму інформатиків України. Зараз форум у стадії заповнення але ми працюємо над цим. Якщо ви бажаєте взяти участь у цьому, прошу Вас зареєструватися на сайті.

Учень зламав інших учнів або початківець хакер

  • Автор теми Root
  • Дата створення

Root

Адміністратор
Команда форуму
Я сьогодні на фейсбуку побачив повідомлення, не писатиму автора, але процетирую:

"Доброго вечора! Потрібна допомога!!! Учні скаржаться, що один учень скачав собі якийсь бот і зламує переписку інших учнів. Хотілося б дізнатися, що це може бути і як з цим боротися. І як це можна виявити? Дякую."
DeepinScreenshot_выберите-область_20240124181101.png
Це не нове, і я впевнений що з подібним стикаються всі. Діти ростуть, і потік інформації у нас дуже великий. І часто інструмент використовується не для добрих рішень. Хоча це як подивитись. Я особисто прихильник направити це у потрібне русло. Тобто. подивитися за учнем, можливо давати індивідуальні завдання, обговорити з ним його досягнення, спробувати з ним порозумітися. Справа в тому, що якщо дитина просто закриється зі злістю, вона і далі приноситиме проблеми.

Якщо він має талант, то показати що є варіанти застосовувати свої знання на благо, і при цьому це досить добре оцінюється і фінансово.

Це особиста моя думка. Прошу цю тему спробувати розкрити.
 
Я гадаю, Ваша позиція щодо спроби сприяти позитивному розвитку учнів і переадресувати їх таланти у конструктивне русло дійсно важлива. Підлітки часто знаходяться в періоді експериментів і самовизначення, і важливо надавати їм можливості для творчого вираження та саморозвитку.

Щодо конкретного випадку з використанням бота для злому переписки, ось декілька порад які можна дати для вчителів та батьків:

1. Звертатися до адміністрації платформи:
- Повідомте адміністраторів соціальної мережі про цей випадок та надайте їм необхідну інформацію.
2. Організація освітніх заходів:
- Проведіть освітні заходи для учнів щодо етики та безпеки в Інтернеті, навчіть їх правилам використання технологій.
3. Проведення бесіди з учнем:
- Зверніться до учня особисто, спробуйте з'ясувати причини його дій та надати конструктивну підтримку.
4. Співпраця з батьками:
- Повідомте батьків учнів про ситуацію та спільно з ними шукайте шляхи впливу на поведінку дітей.
5. Залучення психолога чи консультанта:
- Якщо ви вважаєте, що учень потребує психологічної підтримки, рекомендуйте його батькам звернутися до фахівця.
6. Створення позитивного середовища:
- Спрямовуйте увагу на створення позитивного навчального та соціального середовища, де учні можуть розвивати свої таланти та навички.

Позитивний підхід та надання можливостей для розвитку можуть мати значущий вплив на дітей і сприяти їхньому здоровому зростанню.
 
Зверху