Форум інформатиків України

Ласкаво просимо до Форуму інформатиків України. Зараз форум у стадії заповнення але ми працюємо над цим. Якщо ви бажаєте взяти участь у цьому, прошу Вас зареєструватися на сайті.

скоро 14 лютого, що дарувати дружині?

Prohor

New member
накидайте думок, бо взагалі без ідей сиджу, потім по роботі завал буде, то не буде часу займатись цим питанням. То я вирішив наперед підготуватись)
 
Запитати в неї, що їй потрібно і в міру своїх можливостей це зробити.
 
накидайте думок, бо взагалі без ідей сиджу, потім по роботі завал буде, то не буде часу займатись цим питанням. То я вирішив наперед підготуватись)
Минулого року на Різдво мій коханий зробив мене неймовірно щасливою, вручивши мені подарунок, який перевершив усі мої очікування – пічку Unox Anna. Це була моя мрія. Моє захоплення випіканням та готуванням знайшло своє втілення у цьому чудовому подарунку.
Розумію, що не кожна жінка може зрозуміти радість отримання подарунка, пов'язаного з готуванням. Однак, в моєму випадку, це було влучене попадання в мої інтереси та захоплення, і я вдячна коханому за те, що він зміг вгадати мої бажання так точно.

Чим захоплюється ваша дружина? Про що мріє? Яке має хоббі? Та на яку сумму ви плануєте витрати?
 
питати не хочеться, вона люить щоб подарунок був сюрпризом. Готувати любить, але не пекти, тож пічка то мимо. А от мама моя полюбляє таке, медовик та наполеон то її хіти) То може їй запропоную. А дружина... Ну вона більше з псом нашим возиться як з дитиною, можна вважати це за хоббі?) Але шо дарувати в цьому напрямку я не знаю.
 
  1. Портрет їх улюбленого собаки: Замовте художника або фотографа для створення прекрасного портрету вашої собаки. Це буде особливий подарунок, який буде нагадувати про їхнє особливе зв'язок.
  2. Спеціальний день з собакою: Організуйте день, присвячений їхній собаці, з вигулянням у парку, смачними ласощами та можливо навіть новими іграшками або аксесуарами для собаки.
Нехай ваш подарунок буде вираженням вашої уваги та любові до неї та вашої спільної дружби з собакою!
 
Прикольно, дякую. Портрет це цікаво.
  1. Портрет їх улюбленого собаки: Замовте художника або фотографа для створення прекрасного портрету вашої собаки. Це буде особливий подарунок, який буде нагадувати про їхнє особливе зв'язок.
  2. Спеціальний день з собакою: Організуйте день, присвячений їхній собаці, з вигулянням у парку, смачними ласощами та можливо навіть новими іграшками або аксесуарами для собаки.
Нехай ваш подарунок буде вираженням вашої уваги та любові до неї та вашої спільної дружби з собакою!
 
Зверху