Форум інформатиків України

Ласкаво просимо до Форуму інформатиків України. Зараз форум у стадії заповнення але ми працюємо над цим. Якщо ви бажаєте взяти участь у цьому, прошу Вас зареєструватися на сайті.

Про цей форум.

  • Автор теми Root
  • Дата створення

Root

Адміністратор
Команда форуму
Шановні відвідувачі.
DeepinScreenshot_выберите-область_20231117102357.png

Цей форум є продовженням форуму інформатиків України. Форум інформатиків України, був створений дуже давно, і прослужив тим самим інформаційним джерелом даних, знань та обміну досвідом. Але в силу того що активність знижувалася, а пов'язано це з появою соц мереж, і тим що сайт знаходився на Ucoz платформі, і що б що або там викладати з матеріалів потрібно було оплатити дисковий простір і багато іншого. Також давно вели розмову про те щоб перенести матеріали з ucoz, так як це платформа Російська. Але вартість таких робіт дуже дорого. Я один з учасників цього форуму, і дуже хочу повернути його колишню інформаційну потребу. Всі перейшли на фейсбук але проблема в тому що не зручно там зберігати матеріали, вірніше що або знайти якщо це билоопубліковано давно. Я б хотів зібрати людей які так само не байдуже дивляться на цей проект. Доменне ім'я яке ми використовуємо, було відновлено і знову онлайн. Я постараюся максимум докласти зусиль що б проект ожив.
 
На жаль не вдалося перенести дані з uCoz платформи. А так було б добре, там близько 10 тис реєстрацій за стільки років.
 
Всі давно перейшли на фейсбук. Там багато груп створили. Можна там рекламу зробити. Але я не думаю що всі швидко перейдуть. чим поганий фейсбук це розміщення інформації швидко спускається в низ, і воно там шукається тяжко
 
А автором цього форуму, перших авторів, не запросили сюди?
 
Добрий вечір. Я перший автор Форуму інформатиків України, який був створений мною на платформі Ucoz ще в далекому 2007 році.
З ностальгією згадую ті добрі часи, коли форум розквітав, по вечорам точились жваві дискусії, а онлайн моментами перевищував 200 осіб.
Але в якийсь момент форум почав затухати, почалось все з того, як Громко Г.Ю., відомий в Україні вчитель інформатики, створив групу в Фейсбук і всі почали потихеньку туди мігрувати. А з початком повномасштабної агресії росії проти України, форум взагалі почав помирати. І помер.
На мій погляд, Фейсбук форум і близько не зможе замінити. Тому що на форумі є розділи, в розділах теми. Окремо в майбутньому адмін Root планує створити файлове сховище. Все буде чітко структуровано, розміщено по поличках. В будь який час, можна швидко отримати доступ до необхідної інформацїі. У Фейсбуці все звалено на купу. Скільки разів я читав цікаві пости в групі Громка, якось треба було знайти один з них, то я півгодини потратив, так і не знайшов.
Гуглом Фейсбук нормально не індексується. Оце обговорили питання і забули про нього. Вкрай не зручно.
То ж будемо пробувати відновлювати форум і розвивати його з нуля. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до спільної справи.

Найближчим часом планується кардинальне переформатування всіх розділів форуму і додавання нового функціоналу. Спрощення процедури реєстрації і багато інших нововведень. Дасть Бог, форум заживе новим життям )
 
Останнє редагування:
RIP старому Форуму. Відновлювати багато не знадобиться - багато чого застаріло. Група у Фейсбук так і буде активніше ніж Форум функціонувати - такі реалії сьогодення, але думаю що новий Форум матиме підтримку у певних користувачів. Дякую за гарні наміри! Підтримаю чим зможу.
 
Rip планувався, але не вийшло. Вирішили робити новий, зі старого залишилася команда форуму, назва та домен. Решту старого немає. Ніхто не змагається в активності, це альтернативний спосіб викладати інформацію. Використовувати можна будь-яку платформу. Це як ютуб і тикток, у кожної свої плюси та мінуси під конкретне завдання.
 
Зверху