Форум інформатиків України

Ласкаво просимо до Форуму інформатиків України. Зараз форум у стадії заповнення але ми працюємо над цим. Якщо ви бажаєте взяти участь у цьому, прошу Вас зареєструватися на сайті.

Бесідка

  • Автор теми Root
  • Дата створення

Root

Адміністратор
Команда форуму
Шановні гості. Хто звідки ? Я із Харкова.
 
Вінницька область. Мені подобається функціонал нового форуму, будемо пробувати його розвивати )
Потрібно повернути адмінів колишніх. Один з них я. І ще один був Махновець Ігор. І ще модератори: Таня (Ктара) та Анатолій Бандалак.
 
Вінницька область. Мені подобається функціонал нового форуму, будемо пробувати його розвивати )
Потрібно повернути адмінів колишніх. Один з них я. І ще один був Махновець Ігор. І ще модератори: Таня (Ктара) та Анатолій Бандалак.
а ще забули модератора: volevikt
 
Усіх додамо, це не проблема. Головне що це було б для справи корисно
 
Шепетовка. На берегу Атлантического океана. Рад встречи со старыми и не старыми знакомыми.
 
З Полтавщини. Всім успіхів. Є надія, що форум буде гарною допомогою і порадником всім нам.
 
А я з Києва :) Протягом останніх 11 років я саме тут
 
Вінницька область. Мені подобається функціонал нового форуму, будемо пробувати його розвивати )
Потрібно повернути адмінів колишніх. Один з них я. І ще один був Махновець Ігор. І ще модератори: Таня (Ктара) та Анатолій Бандалак.
Хто тут за Ктарою скучив? :) Пройшло наче півжиття :( Я рада, що ми знову збираємося разом
 
Зверху