Форум інформатиків України

Ласкаво просимо до Форуму інформатиків України. Зараз форум у стадії заповнення але ми працюємо над цим. Якщо ви бажаєте взяти участь у цьому, прошу Вас зареєструватися на сайті.

Авторські роботи за гроші

  • Автор теми Root
  • Дата створення

Root

Адміністратор
Команда форуму
Почав шукати матеріали, які корисно розмістити у нас. Бачу, що дуже багато хто продає свої авторські роботи. Але ставати питання вже не про вказівку автора. Допустимо купити роботу та розмістити її на сайт, як на це відреагує автор. Нехай навіть із зазначенням контактів автора та іншої інформації. Я знаю, що на форумі є вчителі, підкажіть будь ласка як зробити каталог робота, якщо ось така ситуація, їх купувати я не проти, питання як їх потім розмістити...
 
Вітаю. Можливо в каталозі розміщувати лише певні елементи роботи, для ознайомлення. Вказати ціну та контакт на автора. Нехай домовляються.
 
Вітаю. Можливо в каталозі розміщувати лише певні елементи роботи, для ознайомлення. Вказати ціну та контакт на автора. Нехай домовляються.
Зробили так що можна було б розміщувати матеріал і вказувати його вартість та посилання на автора або інші дані що б можна було зв'язатися з автором.
Тільки тепер усе це потрібно наповнювати. спробую зв'язатися з авторами та запропонувати і у нас викладати.
 
Зверху