Форум інформатиків України

Ласкаво просимо до Форуму інформатиків України. Зараз форум у стадії заповнення але ми працюємо над цим. Якщо ви бажаєте взяти участь у цьому, прошу Вас зареєструватися на сайті.

Хостинг для публікації своїх робіт, сайтів учнів

  • Автор теми Root
  • Дата створення

Root

Адміністратор
Команда форуму
Не так от давно, в Фейсбуці хтось питав з приводу того що б публікувати сторінки сайтів учнів, але там про git хаб запитували. Я ось думаю, А що якщо створити аналог реального хостингу де можна учневі самому розмістити на час або постійно свій сайт, начитися з ним працювати тощо? Щоб на уроках інформатики це допомогло учням повністю зрозуміти що таке фтп, панель управління і тд?
 
Ну це дуже хороша ідея. Минулого року ми використовувати site123, але там дуже багато реклами і обмежень. Хоча FTP там є і якийсь безкоштовний суб-домен типу mysite.site123.com
Зараз 11 класи роблять статичні сайти на html+css і вже в наступному місяці постане питання розміщення цих сайтів на хостингу.
 
Ось якраз і хотів зробити для таких завдань.
 
Особливо корисним це було б для тих учителів, котрі обирають в 10-му чи 11-му класах обов'зково-вибірковий модуль"Основи вебдизайну". На нього відводиться 35 годин. Я також шукав для розміщення сайтів безкоштовні сервіси, найбільше сподобався infinityfree.net. Домени реєстрували також безплатні в зоні pp.ua
 
Особливо корисним це було б для тих учителів, котрі обирають в 10-му чи 11-му класах обов'зково-вибірковий модуль"Основи вебдизайну"
Ми його обираємо вже років 5 поспіль в першому семестрі, тому що це цікаво в першу чергу дітям (більшості).
 
Реєстрували pp.ua кожному усінику чи один і від нього субдомен?
 
Кожен учень мав зареєструвати собі сам. Зрозуміло, що не всі відмінники. Довелось багатьом допомагати. Реєстрували на nic.ua, через телеграм активували.
 
Останнє редагування:
Кожен учень мав зареєструвати собі сам. Зрозуміло, що не всі відмінники. Довелось багатьом допомагати.
Концепцію я вже вигадав. залишилося реалізувати. На окремому домені буде білінг, далі учень просто проходить базову реєстрацію (пошта думаю є у всіх), далі він попутно робить замовлення хостингу безпалатного, вибираючи собі субдомен типу ****.host.com, створюється обліковий запис на ISPmanager з цим субдоменом. З можливістю як у хостера. Тобто. сертфікати, пошта та інше. 3гб диск, я думаю досить цілком. Тобто. як повноцінний платний хостинг. А ось питання на скільки тримати ці облікові записи. адже діти розмащать і багатьом цього досить і більше туди дивитися і ніколи не будуть. Питання саме в цьому, що робити далі через місяці
 
Не знаю чи це реально зробити, але є такий варіант. На хостингу ho.ua у мене є невеличкий сайт і мені через кожних 90 днів на пошту приходить пропозиція перейти на платний тариф, або зайти в панель керування і продовжити безкоштовний ще на 90 днів. От може і тут зробити щось подібне, кому акаунт не потрібен, той його і не пролонгує. Але всю цю процедуру реєстрації хостингу треба якось прив'язати до учителя, бо можливістю отримати халявний хостинг можуть скористатися не тільки учні. Воно Вам треба?
 
Не знаю чи це реально зробити, але є такий варіант. На хостингу ho.ua у мене є невеличкий сайт і мені через кожних 90 днів на пошту приходить пропозиція перейти на платний тариф, або зайти в панель керування і продовжити безкоштовний ще на 90 днів. От може і тут зробити щось подібне, кому акаунт не потрібен, той його і не пролонгує. Але всю цю процедуру реєстрації хостингу треба якось прив'язати до учителя, бо можливістю отримати халявний хостинг можуть скористатися не тільки учні. Воно Вам треба?
Можно сделать оплату 0$ каждый три мес. Это даст возможность видеть кому выставило и проверять. Но по факту не вижу проблемы пройти по всем в ручную, потому что если их будет человек 100 - тогда можно автоматизировать.

Ручная проверка вполне норм. Может учитель создать аккаунт и каждому создать фтп... но это все в ручную учителю... но так конечно он имеет доступ к каждому... Но ученику, я думаю, что лучше давать возможность работать полноценно в панели управления хостингом, т.е. что бы он видел как все есть в жизни...
 
Зверху