Форум інформатиків України

Ласкаво просимо до Форуму інформатиків України. Зараз форум у стадії заповнення але ми працюємо над цим. Якщо ви бажаєте взяти участь у цьому, прошу Вас зареєструватися на сайті.

Яку пошту використовувати?

  • Автор теми Root
  • Дата створення

Root

Адміністратор
Команда форуму
Хто якою електронною поштою користується, чому вибір припав саме на неї? Хто то робив корпоративну пошту, або пошту хостера?
 
Gmail, але вчителі й учні використовують особисті облікові записи... Хочу зробити на школу Google Workspace for Education, але все ніяк не займусь цим :cry:
 
Я чув, що він платний, чи за терміном обмежений, чи ні?
 
Gmail, бо школа зареєстрована в Google Workspace for Education.
 
Вчителі та школи використовують від УкрНет та Гмейл. З появою корпоративного середовища Microsoft 365 майже не використовують пошту, так як документообіг здійснюється можливостями цієї платформи, в основному через команди та чати TEAMS.
 
Gmail. Дуже хочу зробити на школу Google for Education, але мало досвіду і не бажання колег щось міняти мене зупиняє. Тож треба і дітей переучувати і вчителів...
 
Завжди хотів спитати. Так як я працюю в іншій сфері, хотів би дізнатися, чому вчителі, школи роблю вибір у бік gmail. Що це безкоштовно - я зрозумів, крім пошти чим ще користуються? що саме актично використовуються? Адже питання ймовірно не тільки в Гугл пошті як таковій
 
Завжди хотів спитати. Так як я працюю в іншій сфері, хотів би дізнатися, чому вчителі, школи роблю вибір у бік gmail. Що це безкоштовно - я зрозумів, крім пошти чим ще користуються? що саме актично використовуються? Адже питання ймовірно не тільки в Гугл пошті як таковій
Ми користуємось ще classroom і meet. Більшість вчителів на цьому закінчують. Особисто я використовую ще Гугл документи, таблиці, форми.
 
Основна робоча шкільна - багато років Укрнет.
Власна - Google.
Для учнів 3-9 при вивченні тем пов'язаних з поштою - корпоративні скриньки на wishhost.net.
Для обміну учень -вчитель використовуємо або сервіс платформи ДН, або дехто вайбер.
 
Зверху